За три місяці ПриватБанк видав малому бізнесу більше 5000 кредитів


За три місяці ПриватБанк видав малому бізнесу більше 5000 кредитів

У другому кварталі 2017 року Приватбанк видав кредити по прокрамме “КУБ” більше 5000 клієнтам малого бізнесу, з яких 500 – клієнти агробізнесу, які скористалися програмою “АгроКУБ” з кредитними канікулами на перші 6 місяців.

“Ми продовжуємо активно розвивати національну програму підтримки підприємництва «КУБ», яка зараз є одним з пріоритетних напрямків роботи банку, – зазначив керівник напряму “Малий і середній бізнес” ПриватБанка Сергій Клюєв. – Місія цієї програми – фінансуючи підприємців, створювати нові робочі місця. І в тому числі завдяки доступності такого виду мікрокредитування наші позичальники з 2016 року вже створили 207021 нових робочих місць.

Програма «КУБ» дає можливість будь-якому підприємцю або юридичній особі (крім державних і комунальних підприємств) отримати фінансування для розвитку власної справи. В лютому 2017 року ПриватБанк запропонував нові умови кредитування клієнтам агросектора за програмою “АгроКУБ”, ввівши “кредитні канікули” малому агробізнесу на перші 6 місяців використання кредиту. Також на початку 2017 року ПриватБанк зменшив щомісячну комісію до 2% і збільшив можливу максимальну суму кредиту до 500000 грн.

Щоб отримати фінансування, заповніть заявку на сайті проекту https://kub.pb.ua/get-credit/.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Рейтинг популярності матеріалу «За три місяці ПриватБанк видав малому бізнесу більше 5000 кредитів» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua