В Україні створили Поліцейську академію


В Україні створили Поліцейську академію

Голова Національної поліції України Сергій Князєв підписав наказ, яким затверджено положення про відомчий поліцейський вуз.

Як повідомив департамент комунікації Нацполіції України в четвер, Поліцейська академія буде розташовуватися в Києві по вул. Народного ополчення, 9. Перший набір становитиме 500 поліцейських, а в подальшому в Нацполіції планують прийняти 1000-1200 курсантів.

“Основна мета: хочеш стати офіцером поліції – послужи патрульним, прояви себе, зрозумій, що це – твоя професія. Поліцейський за покликом серця, а не за вмовлянням батьків і друзів”, – цитує С. Князєва прес-служба.

Голова Нацполіції підкреслив, що метою створення академії є зменшення кількості “браку” при процедурі кадрового відбору в поліцію.

Він додав, що з часом громадяни перестануть бачити при спілкуванні з поліцією бездушних, малоосвічених, не зацікавлених у кінцевому результаті і невмотивованих чиновників в поліцейській формі. “Пропонуємо нову систему набору: прийшов у поліцію – попрацював патрульним або на інших рядових посадах, крім деяких специфічних підрозділів”, – повідомив С. Князєв.

Він також зазначив, що за бажанням та за наявності професійних якостей у патрульного з 1-3-річним досвідом його можуть рекомендувати для навчання у вузах системи МВС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В Україні створили Поліцейську академію» на Finance.ua - 3.4
В Контексті Finance.ua