В Україні відзначається зростання попиту на робітничі професії


В Україні відзначається зростання попиту на робітничі професії

В Україні зростає попит на робітничі професії, констатує директор з розвитку сайту пошуку роботи Work.ua Сергій Марченко.

“На першій позиції – оператор АЗС. На 192% зріс попит на цю спеціальність в порівнянні з 2015 роком. Зріс попит на вантажників на 126%”, – повідомив С.Марченко на прес-конференції в четвер у Києві.

За його словами, в першій десятці попиту здобувачів такі спеціальності, як асистент-стоматолог, адміністратор студії засмаги, різноробочий, пакувальник, водій навантажувача, покоївка, посудомийниця.

“Серед цієї десятки я намагався знайти хоча б одну спеціальність, якій треба вчитися у ВНЗ, я не знайшов її, на жаль. З одного боку це, напевно, сумно, а з іншого боку … я давно казав, що хороший водопровідник заробляє більше, ніж поганий юрист”, – зазначив Марченко.

За його словами, за останні 2,5 року найбільший попит відчувається на спеціальності в сфері обслуговування. “Цього року 16% всіх вакансій на сайті Work.ua розміщені в розділі сфера обслуговування (в 2015 році – 10,57%)”, – зазначив Марченко.

Хедхантер також повідомив, що росте попит на робочі спеціальності у виробництві – на 47%. “У промисловості зараз бум, принаймні на ринку праці, туди активно наймають, і ми сподіваємося, раз активно наймають, то через рік-два у нас будуть результати від цього найму”, – підкреслив Марченко.

Він зазначив, що роботодавці шукають фахівців на вакансії в таких сферах, як транспорт і автобізнес, логістика (склад), охорона і безпека, готельний бізнес і туризм, роздрібна торгівля, будівництво та архітектура, телекомунікації та зв’язок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:work.ua
В Контексті Finance.ua