НАБУ проводить обшуки в головному офісі Приватбанку


НАБУ проводить обшуки в головному офісі Приватбанку

Національне антикорупційне бюро проводить обшуки в головному офісі Приватбанку.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби бюро.

“Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснюють слідчі дії в головному офісі ПАТ КБ “Приватбанк” (м. Дніпро)”, – сказано в ньому.

Ці дії проводяться в рамках розслідування кримінального провадження за фактами можливого зловживання своїм службовим становищем посадовими особами Національного банку України, а також розтрати коштів Приватбанку в особливо великому розмірі, вчиненої менеджментом і власниками істотної участі зазначеної банківської установи.

НАБУ заявляє, що внаслідок зазначених злочинних дій держава зазнала збитків у розмірі докапіталізації банку в сумі 116 800 000 000 гривен.

У той же час Приватбанк заявив: “Сьогодні в головному офісі банку розпочато спільну роботу відповідних підрозділів банку і детективів НАБУ по ретельному аналізу “токсичного портфеля” кредитів попередніх власників банку. В рамках кримінального провадження з розслідування фактів незаконного надання кредитів попередніми власниками і топ-менеджерами, в банку спільно з НАБУ проводяться планові роботи”.

Дана робота в офісі банку запланована протягом декількох днів.

Довідка Finance.UA:

  • Раніше повідомлялося, що голова правління націоналізованого Приватбанку Олександр Шлапак повідомив, що Генеральна прокуратура відкрила провадження за фактом доведення банку до неплатоспроможності.
  • Також він повідомив, що інсайдерський портфель ПриватБанку становить 190 млрд грн
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НАБУ
В Контексті Finance.ua