Видача кредитів була узгоджена з НБУ і МВФ - заступник голови правління Приватбанку


Видача кредитів була узгоджена з НБУ і МВФ - заступник голови правління Приватбанку

Колишній заступник голови правління Приватбанку Володимир Яценко заявляє, що Національний банк погодив у 2016 році трансформацію кредитів.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Видача цих кредитів була узгоджена з НБУ і МВФ, і називалося все це трансформацією кредитного портфеля. Єдиною причиною такої трансформації було небажання Гонтарєвої (глави НБУ) і Рожкової (заступника глави НБУ) визнавати договори застави, підпорядковані англійському праву, що для Приватбанку за великими кредитами було стандартною практикою (в українських судах за великими кредитами можна судитися вічно)”, – написав Яценко.

У вівторок 4 липня голова правління Приватбанку Олександр Шлапак повідомив, що в жовтні-листопаді 2016 року в банку пройшла трансформація кредитів.

За його словами, в ході цієї трансформації декілька пов’язаних позичальників погасили кредити інших підприємств-позичальників на невигідних банку умовах.

Згідно з меморандумом МВФ до середини квітня Приватбанк мав залучити міжнародно визнану компанію, яка буде вести переговори про реструктуризацію і умови стягнення боргів по проблемних кредитах.

Кредити мали бути реструктуризовані до кінця червня поточного року.

Довідка Finance.UA:

 • 3 липня Національний банк повідомив, що колишні власники Приватбанку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов не виконали зобов’язання щодо реструктуризації кредитів Приватбанку.
 • Держава і Приватбанк перейшли до юридичної процедури стягнення і реалізації відповідної юридичної стратегії, конкретні кроки якої поки не можуть бути розголошені.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua