Британський посол розповіла, що необхідно для припливу інвестицій в Україну


Британський посол розповіла, що необхідно для припливу інвестицій в Україну

Українська влада повинна продовжувати процес боротьби з корупцією і побудувати сильну судову систему для залучення інвестицій в країну, вважає посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

“Я можу сказати, що Сполучене Королівство буде продовжувати торгівлю з Україною – ми хочемо побудувати торговельні та інвестиційні відносини. І найкраще, що ми можемо зробити зараз, щоб підтримати це, – це створити сильні інститути, зокрема судову систему, боротися з корупцією, оскільки найбільшою перешкодою для британських інвесторів, які приходять в Україну або торгують з Україною, є те, що вони хвилюються, що не буде забезпечено справедливий судовий розгляд, оскільки судова система слабка”, – сказала вона.

За словами дипломата, корупція також є проблемою.

“Інвестори з’являться, якщо вони побачать прозорий і чесний процес і рівність усіх перед законом”, – підкреслила посол.

Гоф наголосила на необхідності продовження реформ у тому числі і для подальшого надання Україні міжнародної підтримки.

“Продовження реформ і боротьба з корупцією залишаються життєво важливими не тільки в плані подальшої міжнародної підтримки, але і для тих людей, які три роки тому вийшли на Майдан, щоб вимагати змін у цій країні”, – додала посол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua