0 800 307 555
0 800 307 555

У стилі ар-деко: у США побудують 1000-сильне купе


У стилі ар-деко: у США побудують 1000-сильне купе

Американська компанія Godsil Motorcars опублікувала комп’ютерні рендери і інформацію про свій проект під назвою Manhattan. Це буде велике розкішне купе з 1000-сильним двигуном і кузовом, виконаним у стилі ар-деко.

Фірма Godsil Motorcars працює над своїм першим автомобілем вже сім років. При створенні дизайну фахівці будуть керуватися стилістичними рішеннями, які застосовували на своїх автомобілях на початку 20-го століття автовиробники на кшталт Rolls-Royce, Delahaye і Duesenberg.

Кузов Manhattan виконаний в ретро-футуристичному стилі і нагадує дизайн концепт-кара Maybach Exelero, випущеного в 2005 році. Чотиримісний автомобіль має великі двері, що відкриваються проти напрямку руху, а також панорамний дах. Розмір колісної бази купе складе 3400 мм — на 80 мм більше, ніж у Rolls-Royce Phantom Coupe.

Godsil Manhattan збираються оснастити 13-літровим двигуном V16 з двома клапанами на циліндр, який працюватиме на природному газі. Віддача мотора складе близько 1000 кінських сил. Терміни появи робочого автомобіля Godsil Manhattan поки що не називаються.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua