1363
Приватбанк планує здати в оренду "Буковель"
— Кредит&Депозит
Приватбанк планує здати в оренду курорт “Буковель” (Івано-Франківська область).
Про це повідомив голова правління банку Олександр Шлапак в ході прес-конференції у вівторок.
“В минулому році “Буковель” було прийнято на баланс банку як заставну іпотеку за вартістю 11 млрд гривень. Після проведеної переоцінки її вартість знизилася (до 5,8 млрд гривень). Зараз ми ведемо переговори про передачу в оренду тому, що власники використовують об’єкти без будь-яких документів. Надалі банку не потрібні непрофільні активи, і я думаю, “Буковель” буде продана. Цей об’єкт дуже цікавий, думаю, буде міжнародний конкурс”, – сказав він.
Він припустив, що до кінця поточного року не вдасться це зробити.
Шлапак повідомив, що Приватбанк володіє 1/3 комплексу “Буковель”, тоді як ще 2/3 належить іншим власникам.
“Тому йдеться про здачу об’єкта в оренду. А надалі йде мова про продаж тому, що найбільш цікаві об’єкти у Приватбанку – готелі, підйомники тощо”, – додав він.
Як повідомлялося, прийняті Приватбанком в 2016 році застави знецінилися після аудиту в 3 рази, курорт “Буковель” – в 2 рази.
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною
Також за темою
Яка дохідність за депозитами буде у вересні
Sense Bank інтегрував сервіси МБКІ у мобільний застосунок: звіти та підписка на моніторинг кредитної історії — онлайн
Коли ставки за депозитами підуть вниз — думка банкіра
Банківські депозити у вересні: ТОП-10 у гривні та валюті (інфографіка)
Облігації чи депозити: який інструмент принесе більшу дохідність — відповідь експерта
Як українцю купити житло в Чехії: вимоги до статусу і доходів, умови кредитування