Влада США підозрює Caterpillar в приховуванні звітів про експортну діяльність - WSJ


Влада США підозрює Caterpillar в приховуванні звітів про експортну діяльність - WSJ

Caterpillar Inc., найбільший в світі виробник дорожньо-будівельного і гірського устаткування, не надав регуляторам низку обов’язкових звітів про експортну діяльність, що підсилює підозри влади в тому, що компанія намагалася ухилитися від податків, пише The Wall Street Journal з посиланням на поінформовані джерела.

За словами джерел, відсутність необхідних документів було виявлено в рамках поточного розслідування щодо компанії на предмет порушення експортних положень та податкового законодавства США. Розслідування переважно ведеться відносно швейцарського підрозділу Caterpillar.

Імовірно, влада знайшла розбіжність між документами, наданими компанією за запитом слідчих органів, та інформацією, розміщеною в автоматизованій системі міністерства торгівлі США. Компаніям, які розміщують в системі невірні дані, загрожує штраф або кримінальне переслідування.

Колишній високопоставлений співробітник Мінторгу на умовах анонімності повідомив, що причина невідповідності може полягати в простій помилці електронної системи і не обов’язково бути наслідком навмисних дій.

Джерела відзначають, що розслідування діяльності Caterpillar перебуває на ранній стадії, але перевірка і подальший судовий розгляд може затягнутися на роки. Поки що ніяких звинувачень компанії пред’явлено не було.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Влада США підозрює Caterpillar в приховуванні звітів про експортну діяльність - WSJ» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua