Замість семи - один: Кабмін готує проект нового закону про приватизацію


Замість семи - один: Кабмін готує проект нового закону про приватизацію

Кабінет міністрів України готує проект нового закону “Про приватизацію державного майна”.

Відповідний документ презентовано на засіданні уряду у вівторок в Києві.

“Замість семи чинних законів пропонується один. Істотно, вдвічі скорочуються терміни підготовки об’єктів до приватизації: щодо об’єктів великої приватизації – з двох років до одного року, щодо малої приватизації – з одного року до півроку. Суттєво спрощується класифікація об’єктів приватизації”, – зазначив голова Фонду держмайна України Дмитро Парфененко в ході доповіді щодо законопроекту.

За його словами, документ передбачає тільки два механізми приватизації: через аукціон або викуп. При цьому великі об’єкти будуть продаватися з обов’язковим залученням радника, малі – через електронну платформу.

У разі прийняття законопроекту термін можливого оскарження результатів приватизації буде обмежено трьома роками.

Крім того, встановлюється мораторій на банкрутство об’єктів, щодо яких прийнято рішення про їх приватизацію.

За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, до внесення в парламент законопроект буде опрацьовано з профільним комітетом Ради, розглянуто на Національній раді реформ і ще раз вивчено урядом.

“Далі необхідно поглибити роботу з профільним парламентським комітетом, щоб ми вийшли на якомога краще рішення. Ми перед внесенням до парламенту ще його розглянемо і також розглянемо на Раді реформ”, – резюмував прем’єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Замість семи - один: Кабмін готує проект нового закону про приватизацію» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua