Початкова ціна ліцензій на 4G в Україні становитиме 6,3 млрд грн


Початкова ціна ліцензій на 4G в Україні становитиме 6,3 млрд грн

Стартова ціна ліцензій на запуск в Україні мережі стандарту 4G оцінюється в 6,3 млрд грн, повідомив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), Олександр Животовський.

“Безпосередньо бюджет від продажу ліцензій повинен отримати значні суми. Початкова вартість ліцензій, яку ми пропонуємо затвердити уряду, становитиме в цілому 6,3 млрд грн”, – сказав він на засіданні уряду у вівторок.

Животовський уточнив, що вартість ліцензій на запуск зв’язку стандарту 4G в діапазоні 2600 МГц складе 2,3 млрд грн, в діапазоні 1800 МГц – 4 млрд грн.

“Продаж ліцензій має здійснюватися за обґрунтованою ціною. І єдиний спосіб обґрунтувати ціну – провести продаж через відкритий тендер. Такий продаж має стимулювати подальші інвестиції в Україну, а оператори, які будуть купувати ліцензії на 4G, повинні надалі вкладати у розвиток інфраструктури”, – додав голова НКРЗІ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:НКРЗІ
В Контексті Finance.ua