Samsung вкладе $18 млрд в розширення потужностей для випуску напівпровідників


Samsung вкладе $18 млрд в розширення потужностей для випуску напівпровідників

Samsung Electronics Co., яка є найбільшим світовим виробником чіпів пам’яті, має намір інвестувати 20,4 трлн вон ($18 млрд) в розширення виробництва напівпровідників в Південній Кореї.

Компанія, яка раніше вклала 15,6 трлн вон в підприємство в місті Пхентхек на південь від Сеула, має намір збільшити обсяг інвестицій у цей майданчик до 30 трлн вон до 2021 року.

Крім цього, Samsung спрямує 6 трлн вон на розширення заводу в місті Хвасон, йдеться в повідомленні Samsung.

Південнокорейська компанія також планує до 2018 року побудувати нове підприємство з випуску органічних світлодіодів і запустити другу виробничу лінію на заводі в китайському Сіані.

Samsung розширює потужності для виробництва напівпровідників, розраховуючи на зростання попиту в умовах розвитку таких сфер, як інтернет речей (IoT) і штучний інтелект, а також нових автомобільних технологій.

На підрозділ компанії з випуску напівпровідників припадає найбільша частка її прибутку. Так, у 2016 році бізнес з випуску чіпів забезпечив 46,5% операційного прибутку Samsung.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Samsung вкладе $18 млрд в розширення потужностей для випуску напівпровідників» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua