Baidu готується до експансії ринку США зі своїм ПЗ для робомобілів


Baidu готується до експансії ринку США зі своїм ПЗ для робомобілів

Вже наступного тижня провідна ІТ-компанія Китаю Baidu оголосить партнерів, з якими планує розробляти і випускати технології для ринку безпілотних автомобілів, пише Reuters.

Про партнерство буде оголошено в Пекіні, але основна робота над проектом проходила в Кремнієвій долині. Тут Baidu і 30 інших китайських компаній працюють над створенням заліза і софта для підключених та безпілотних автомобілів. Мета роботи всіх цих компаній — заповнити дороги Китаю безпілотним транспортом. Після цього кожен автомобіль, зроблений в країні, буде йти на експорт вже з китайськими системами на борту.

Baidu називають китайським аналогом Google. Як і Google, компанія використовує досвід у ШІ, створенні карт, навігації і великих даних для розробки життєздатних безпілотників. Тільки у Google цим займається Waymo, що вже відокремилася. Baidu представила свій проект у квітні. Компанія амбітно назвала його Apollo на честь програми NASA з висадки людини на Місяць. Перші робомобілі, що використовують Apollo, з’являться вже в липні.

У Baidu вважають, що мають одну важливу перевагу перед Google, який розробляє безпілотники в декількох кілометрах від американського офісу Baidu. Китайська компанія одночасно присутня і у себе на батьківщині, і в США, а Google закрив свій китайський офіс в 2010. І зараз Baidu може проникнути на ринок США і робить це, а для Google китайський ринок закритий.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Baidu готується до експансії ринку США зі своїм ПЗ для робомобілів» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua