Банк Італії 2016-го перевірив сумнівні транзакції на 88 млрд євро


Банк Італії 2016-го перевірив сумнівні транзакції на 88 млрд євро

Банк Італії (ЦБ країни) в 2016 році провів перевірки понад 100 тис. підозрілих і сумнівних транзакцій на суму понад 88 млрд євро, заявив голова ЦБ Ігнаціо Віско в ході прес-конференції в Римі.

З урахуванням незавершених транзакцій (наприклад, у разі відхилення їх банками) сума перевищила 150 млрд євро, пише La Repubblica.

За словами Віско, за п’ять років кількість перевірених операцій зросла більш ніж удвічі (у 2011 році – близько 49 тис.).

Прокуратура Італії в минулому році детально вивчила 84 тис. із 100 тис. переданих їй на розгляд транзакцій, порушила розслідування щодо 60 тис.. Кримінальне переслідування було ініційовано за 7 тис. транзакцій.

Переважна більшість сумнівних операцій пов’язані з відмиванням грошей, заявив директор управління фінансової інформації Банку Італії Клаудіо Клементе. При цьому підозру у фінансуванні тероризму викликала 741 транзакція – вдвічі більше, ніж в 2015 році, і в шість разів вище за показник 2014 року.

Керівництво Банку Італії звернуло увагу на високу концентрацію підозрілих угод в Ломбардії. Серед іноземних держав найчастіше фігурували Швейцарія, Монако і Сан-Марино.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua