Держстат відзвітував про значне зростання зарплат українців: назвав найбільш високооплачувані професії


Держстат відзвітував про значне зростання зарплат українців: назвав найбільш високооплачувані професії

Середньомісячна заробітна плата українців в січні-травні 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року збільшилася на 36,8% – до 6494 грн, повідомила Державна служба статистики.

Зарплати в сфері авіаційного транспорту були найвищими і становили за п’ять перших місяців поточного року в середньому 27 399 грн., що на 25,4% більше від минулорічного показника.

Також високооплачуваними видами економічної діяльності були сфера фінансів та страхової діяльності, де рівень зарплати досягав у січні-травні в середньому 12 256 грн, що на 24,6% більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Найменш оплачувана сфера діяльності в Україні, за даними Держстату, – поштова та кур’єрська діяльність. Незважаючи на те, що заробітна плата у цій сфері зросла на 36,6% порівняно з минулим роком, у січні-травні 2017 року вона становила всього 3488 грн. З січня по травень 2017 року зростання середньої зарплати в Україні, за даними Держстату, становило 8%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Держстат
Рейтинг популярності матеріалу «Держстат відзвітував про значне зростання зарплат українців: назвав найбільш високооплачувані професії» на Finance.ua - 4.2
В Контексті Finance.ua