Коломойський прокоментував переговори щодо реструктуризації боргів ПриватБанку


Коломойський прокоментував переговори щодо реструктуризації боргів ПриватБанку

Колишні акціонери “ПриватБанку” беруть участь у переговорах щодо реструктуризації кредитів.

Про це повідомив один з екс-власників “Приватбанку” Ігор Коломойський.

“Можу повідомити, що колишні власники “ПриватБанку”, відповідно до взятих на себе зобов’язань, беруть участь у переговорному процесі щодо реструктуризації своїх кредитів з консорціумом компаній, які отримали мандат на представництво інтересів Мінфіну і “ПриватБанку”, який був узгоджений з Міжнародним валютним фондом”, – заявив Коломойський.

Він зазначив, що цей переговорний процес почався в червні цього року, відбувається в штатному режимі і триватиме протягом необхідного для досягнення домовленостей часу.

“На мій погляд, інформаційний галас, який підняли чиновники Національного банку України щодо реструктуризації кредитів колишніх акціонерів “Приватбанку”, пов’язаний з непоінформованістю представників НБУ про те, що відбувається переговорному процесі (до якого вони не мають стосунку). Цілком імовірно, що заяви НБУ, які йдуть в розрізі з даними офіційної аудованої звітності банку і спотворюють суть аудиту, викликані бажанням зняти з себе відповідальність за непрофесіоналізм і вартість для суспільства прийнятих Нацбанком рішень щодо націоналізації “ПриватБанку”, – впевнений Ігор Коломойський.

Довідка Finance.UA:  
 • 18 грудня 2016 року уряд прийняв рішення про націоналізацію ПриватБанку, кінцевими бенефіціарами якого на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.
   
 • Таким чином, держава отримала 100% в його капіталі, а ПриватБанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.
   
 • За даними Національного банку України 2016 рік ПриватБанк закінчив зі збитками 135,31 млрд гривень, що становить 80% загального збитку, отриманого українськими банками торік.
   
 • В результаті аудиту з’ясувалося, що 100% корпоративного кредитного портфеля Приватбанку було видано пов’язаним особам, і фінустанова потребує додаткової капіталізації ще мінімум на 38 млрд грн.

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ Мінфін України
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua