Банк "Південний" планує продати ТРЦ SkyMall


Банк "Південний" планує продати ТРЦ SkyMall

Банк “Південний” (Одеса) планує продати торгово-розважальний комплекс SkyMall, який розташований у Києві.

Про це в інтерв’ю газеті “Бізнес” повідомила голова правління банку Алла Ванецьянц.

“Всі застави, які переходять після звернення стягнення у власність банку, в подальшому реалізуються. І SkyMall не буде винятком. Плануємо його продати”, – сказала вона.

Керівник “Південного” розповіла, що банк виділив кредит ТРЦ в 2013 році.

“У той час це був один з кращих ТРЦ в Києві, дуже успішний, ефективний проект, який був об’єктом інтересу для багатьох учасників банківського ринку в ролі позичальника. В результаті неодноразових спроб нашому банку вдалося залучити цього клієнта на обслуговування, надавши кредит на рефінансування зобов’язань перед іноземним банком на вигідніших для клієнта умовах”, – повідомила Ванецьянц.

За її словами, протягом року претензій у банку не було до обслуговування кредиту, поки не загострився конфлікт між власниками ТРЦ.

“Після спроби оскаржити договір застави в суді у банку не залишалося іншого виходу, крім як почати процес звернення стягнення, що і було зроблено”, – зазначила банкір.

Довідка Finance.UA:

 • У вересні 2014 року 100% корпоративних прав на об’єкт було передано голландській Financing&Invest Solutions BV, а право власності на ТРК було оформлено банком “Південний” через непогашену заборгованість у розмірі $32 млн
 • У травні 2016 року Лондонський міжнародний арбітражний суд своїм остаточним рішенням повернув київський ТРК SkyMall компанії Arricano Real Estate Plc.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Південний
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua