Інфляція в єврозоні виявилася вищою за прогнози аналітиків


Інфляція в єврозоні виявилася вищою за прогнози аналітиків

Споживчі ціни в єврозоні в червні 2017 року зросли на 1,3% в річному вираженні, свідчать попередні дані Статистичного управління Європейського союзу.

Аналітики в середньому очікували, що показник складе 1,2%.

У травні інфляція становила 1,4%.

Споживчі ціни без урахування таких волатильних чинників, як ціни на енергоносії, продукти харчування та алкоголь (індекс CPI Core, який відстежує Європейський центральний банк), збільшилися на 1,1% в річному вираженні після підвищення на 0,9% місяцем раніше. Експерти прогнозували зростання на 1%.

У Німеччині інфляція в червні склала 1,5%, прискорившись з 1,4% в травні. У Франції споживчі ціни зросли на 0,8%, в Італії – на 1,2%, в Іспанії – на 1,6%.

За підсумками червневого засідання Європейського центрального банку експерти ЄЦБ знизили прогноз інфляції в регіоні на поточний рік до 1,5% з 1,7%, на 2018 рік – до 1,3% з 1,6%, на 2019 рік – з 1, 7% до 1,6%.

Курс євро до 12:07 мск знизився до долара на 0,35%, до $1,14 за євро. До ієни європейська валюта подешевшала на 0,6%, до 127,55 ієни за євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Інфляція в єврозоні виявилася вищою за прогнози аналітиків» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua