Експерти рекомендують українцям накупити валюти на два роки вперед — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти рекомендують українцям накупити валюти на два роки вперед

Особисті фінанси
23032
Тенденція зниження вартості валюти в Україні триватиме все літо. Тому з урахуванням прогнозів Мінфіну про вартість долара 29,3 грн у 2018 році і 30,5 грн 2019 році, це літо є найкращим періодом для купівлі валюти на наступні 2,5 роки.
Про це йдеться в прогнозі форекс-компанії Альпарі.
“Тенденція зниження вартості валюти продовжиться і на поточному тижні. В зв’язку з цим, курс має потенціал до подальшого позитивного руху, нижче 26 гривень за долар. Таким чином, на поточному тижні офіційний курс буде більш щільно тестувати позначку в 26 гривень і піде нижче цього рівня. При цьому готівковий курс за минулий тиждень вже відзначився на рівнях 25,9 за долар. У найближчі робочі будні ситуація буде аналогічна. Національна валюта має і подальший потенціал до зміцнення як мінімум на 10 копійок, що дозволить котируватися валюті в обмінниках за курсом 25,8”, – йдеться в повідомленні.
За минулий тиждень динаміка курсу української гривні не зазнала великих змін. Вранці понеділка старт торгів почався з позначки 26,02, закінчивши в п’ятницю на тому ж рівні, при цьому відносно євро гривня за минулий тиждень зміцнилася на 40 копійок, зафіксувавши зниження курсу з 29,46 до 29,06. На поточному тижні динаміка курсу буде схожою. В цілому зміцнення гривні є більш ніж очікуваним, і часто відбувається в літній період, чому сприяє відсутність платежів за імпорт енергоносіїв і надходження валютної виручки від аграріїв. Для нашої економіки це сезонна ситуація, яка відбувається щороку і цілком добре себе показує і в цьому році.
“З урахуванням прогнозів Мінфіну про подальшу долю економіки і вартості долара 29,3 гривні в наступному році і 30,5 гривні в 2019 році, поточний період і ціни є найкращим періодом для купівлі долара”, – додають в Альпарі.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас