Роздрібні продажі в аеропортах світу зростуть на 27% до 2021 р.


Роздрібні продажі в аеропортах світу зростуть на 27% до 2021 р.

Роздрібні продажі в аеропортах світу збільшаться до 2021 року на 27% і досягнуть $49 млрд, прогнозує дослідницька компанія GlobalData.

Таким чином, середньорічні темпи зростання (CAGR) в 2016-2021 роках становитимуть 5%.

Зростаюча кількість мандрівників, а також посилення заходів безпеки в останні роки – це “взята в полон аудиторія”, яка “вбиває час, при цьому ті, хто перебуває у відпустці, особливо налаштовані на покупки”, – цитує звіт видання MarketWatch.

У 2016 році витрати пасажирів в аеропортах, включаючи магазини безмитної торгівлі (duty free), склали $38 млрд.

Найбільша частка припала на Азіатсько-Тихоокеанський регіон (АТР) – $14,8 млрд, що зумовлено, в тому числі, китайськими туристами. Далі йде Європа з показником $10,6 млрд (зростання на 5,2%), яка залучила туристів після падіння вартості фунта стерлінгів через рішення Великобританії про Brexit.

США торік показали зростання, проте дії президента Дональда Трампа щодо скорочення імміграції “змушують постійних мандрівників двічі подумати про відвідини країни”, – йдеться в огляді.

За прогнозом GlobalData, в 2016-2021 роках АТР залишиться найбільшим регіоном в сфері аеропортових роздрібних продажів і покаже найшвидше зростання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua