Депутати підвищили своїм помічникам зарплату на 25%


Депутати підвищили своїм помічникам зарплату на 25%

Народні депутати 251 голосом підтримали проект постанови № 6525 про внесення змін до постанови Верховної Ради України «Про забезпечення діяльності народних депутатів України».

«Відповідно до цієї редакції, яка зараз діє, визначається розмір фонду оплати праці виходячи з двох місячних фондів оплати праці народного депутата, члена комітету без урахування премії (25%). Колеги, ніякої премії у нас вже давним-давно немає. І ця норма постанови всього лише знімає з фінансування фонду оплати праці працівників-консультантів 25% без будь-яких на те підстав. Тому і пропонується ці слова про неіснуючу премію з тексту постанови прибрати і дозволити таким чином нашій бухгалтерії нараховувати заробітну плату помічникам народних депутатів в повному обсязі, визначеному бюджетними призначеннями на відповідний, поточний і кожний наступний рік», – сказав під час презентації нардеп Пинзеник.

Раніше норма була прописана в такий спосіб: «Кошти на утримання помічників-консультантів незалежно від їх кількості в розмірі двох місячних фондів оплати праці члена комітету Верховної Ради України без урахування премії (25%)». Відповідним рішенням депутати прибрали слова «без урахування премії (25%)».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
В Контексті Finance.ua
Опитування