Влада Києва продовжила знижку в 50% на оренду комунального майна


Влада Києва продовжила знижку в 50% на оренду комунального майна

Київрада продовжила дію знижки в 50% на оренду комунального майна до 1 жовтня 2017 року.

Відповідне рішення підтримали сьогодні на засіданні 72 з 92 депутатів Київради.

Як пояснив доповідач з питання – депутат Київради Сергій Артеменко, в 2015 році Київрада затвердила Положення про надання в оренду комунального майна міста Києва. 11 пунктом цього положення було передбачено, що методика і ставки розраховуються з урахуванням знижки в 50%. Дія цього положення була до 2016 року. Торік Київрада продовжила дію цієї знижки до 1 липня 2017 року.

«Таким чином, фактично через 8 днів в Києві в 2 рази збільшиться орендна плата за комунальне майно”, – зазначив депутат.

Згідно з даними Київради, на сьогоднішній день вільні близько 156 тис. кв. м. нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва, які можуть бути здані в оренду.

Проект рішення був підготовлений у зв’язку з тим, що збільшення орендної плати загрожує зменшенням надходжень від оренди до столичного бюджету через відмову орендувати площі. Щоб цього не допустити, міські обранці продовжили дію знижки в 50% на найближчі місяці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування