Ліквідатор банку "Надра" не домігся повернення передплати з податку на прибуток


Ліквідатор банку "Надра" не домігся повернення передплати з податку на прибуток

30 травня Окружний адмінсуд м. Києва відмовився задовольнити позов ліквідатора банку «Надра» до Офісу великих платників податків ДФС, в якому позивач просив суд:

- визнати протиправною бездіяльність Офісу великих платників податків ДФС щодо неповернення банку «Надра» надмірно сплачені грошові зобов`язання в сумі 10,56 млн грн;

- зобов`язати Офіс великих платників податків ДФС повернути банку «Надра» вказані кошти.

Як зауважується в судових матеріалах, згідно з актом звірення розрахунків №1982-20 від 01.04.2016 року між банком «Надра» та Офісом великих платників податків ДФС, визначено позитивне сальдо за платежем 11023600 «Авансові внески з податку на прибуток банківських організацій, включаючи філіали аналогічних організацій, розташованих на території України» у сумі 10,83 млн грн – переплата банком авансових внесків за 2015 рік.

Відповідно до даних електронного кабінету платника податків, роздруківка на 03.03.2017 за банком обліковується позитивне сальдо розрахунків «Податок на прибуток банківських організацій, включаючи філіали аналогічних організацій, розташованих на території України» на користь банку «Надра» у розмірі 10,56 млн грн.

13.03.2017 банк «Надра» звернувся до відповідача із заявою №1-4-1794 та просив повернути надмірно сплачені грошові зобов`язання в сумі 10,56 млн грн.

Довідка Finance.UA

  • Національний банк України втратив застави, які банк «Надра» передав йому п’ять років тому в забезпечення рефінансування.
  • Київський апеляційний господарський суд 19 травня визнав недійсним договір застави майнових прав, переданих Нацбанку, оскільки раніше ці ж права за іпотечними кредитами були закладені в Державну іпотечну установу.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Надра КРУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua