Припинено виплати вкладникам Діамантбанку


Припинено виплати вкладникам Діамантбанку

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 16 червня 2017 року призупинив виплату коштів вкладникам Діамантбанк через установи банків-агентів у зв’язку з рішенням передачі ТАСкомбанк (обидва – Київ) частини активів і зобов’язань неплатоспроможного банку, повідомляється на сайті Фонду.

За даними Фонду, припинення виплат викликане необхідністю завершення уповноваженою особою Фонду здійснення тимчасовою адміністрацією в Діамантбанку повного технологічного циклу формування переліку вкладників, зобов’язання по поверненню коштів перед якими будуть передані приймаючому банку.

Фонд звертає увагу вкладників на те, що приймаючому банку будуть передані всі права і обов’язки боржника перед вкладниками Діамантбанку по поверненню грошових коштів вкладників і сплаті відсотків за договорами банківського рахунку/вкладу (у тому числі за іменними ощадними сертифікатами) в межах гарантованої суми відшкодування – 200 тис. грн.

Тобто, при укладанні договору з ТАСкомбанк, який був визнаний переможцем конкурсу, відновлюються всі умови депозитних та інших договорів за переданими зобов’язаннями, в тому числі термін та валюта вкладу, процентна ставка тощо.

Як повідомлялося, Національний банк України 24 квітня 2017 року визнав Діамантбанк неплатоспроможним, посилаючись на те, що фінустанова станом на 1 квітня не забезпечила досягнення встановленого центробанком мінімального значення нормативу достатності регулятивного капіталу на рівні 5%.

Пізніше глава ФГВФО Костянтин Ворушилін повідомив, що ТАСкомбанк став єдиним кваліфікованим інвестором, який претендує на активи і пасиви Діамантбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua