АМКУ дав добро "Ашану" на купівлю мережі "Караван"


АМКУ дав добро "Ашану" на купівлю мережі "Караван"

“Ашан Україна” придбав дев’ять гіпермаркетів мережі “Караван”. Про це повідомила прес-служба компанії “Ашан Україна”.

Реалізація викупу за угодою зумовлена отриманням дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію.

“Підписання угоди між “Ашан Ритейл Україна” і мережею гіпермаркетів “Караван” з викупу активів є результатом успішних переговорів. Дана угода є взаємовигідною для обох сторін”, – сказав Олексій Ястремський, директор мережі “Караван”.

“Це вагома інвестиція в Україну, що підтверджує довіру і готовність “Ашан Ритейл Україна” продовжувати відновлення економіки країни після складних років, а також бажання надавати нашим клієнтам і співробітникам всі переваги великого міжнародного дистриб’ютора”, – підкреслив Жерар Галле, генеральний директор “Ашан Ритейл Україна”.

Після завершення угоди, “Ашан” зміцнить своє позиціонування в Україні і приступить до розвитку нових форматів магазину. Зараз компанія налічує 11 гіпермаркетів в 5 містах – Київ, Львів, Одеса, Запоріжжя та Кривий Ріг, а також електронну комерцію в Києві і регіоні.

Мережа “Караван” оперує 9 гіпермаркетами в Україні та працевлаштовує 3300 співробітників. Завдяки викупу мережі “Ашан Ритейл Україна” посилить свою присутність в Києві, а також буде присутній в чотирьох нових містах – Харків, Дніпро, Житомир та Чернівці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
В Контексті Finance.ua
Опитування