У Китаї стартував продаж клону iPhone 8


У Китаї стартував продаж клону iPhone 8

На ринок продажів вийшов новий безрамковий IPhone 8, але варто сказати, що це не та модель, яку очікували побачити потенційні покупці.

Насправді, новий продукт створили китайські інженери, орієнтуючись на оригінал. Буквально пару днів тому на прилавках китайських магазинів з’явилися нові телефони IPhone 8 зі стильним металевим корпусом і безрамковим екраном. На тильній стороні нового апарата розмістився логотип Apple разом зі сканером відбитків пальців і вертикальною подвійною камерою. Незадовго до випуску цього товару в інтернеті з’явилося відео, в якому демонструється IPhone 8. Користувачі зробили висновок, що ці кадри присвячені новому прототипу оригіналу, але виявилося, що Apple не має ніякого стосоунку до створення і виробництва девайсу.

Продукт був створений інженерами і маркетологами з Китаю, які вирішили використати ситуацію на свою користь. Вони створили проект IPhone 8, забезпечили його логотипом Apple і виставили на роздрібний продаж. Потенційних покупців не бентежить той факт, що девайс не має стосунку до оригінального товару. Китайський ринок позитивно реагує на появу нових «клонів», що закономірно призводить до їх продажу.

Придбання неоригінального IPhone 8, який працює на базі операційної системи Android, має IPS-екран. Технологічні відомості про товар відсутні. Ймовірно, що поява такого гаджета стане предтечею судового процесу. Apple може подати в суд позов стосовно незаконного застосування бренду з метою реалізації підроблених смартфонів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Китаї стартував продаж клону iPhone 8» на Finance.ua - 4.3
В Контексті Finance.ua