ПриватБанк почне видавати іпотечні кредити через ДІУ


ПриватБанк почне видавати іпотечні кредити через ДІУ

ПриватБанк підписав меморандум про співпрацю в сфері іпотечного кредитування і лізингу житла з Державною іпотечною установою (ДІУ), що дозволить банку активізувати впровадження програм доступного кредитування житла.

Як повідомив керівник напряму «Споживче кредитування» ПриватБанку Андрій Ковтун, співпраця фінустанови з ДІУ дає можливість впровадити нові сучасні програми забезпечення житлом українців, перш за все військовослужбовців, за рахунок поєднання передових технологій банку і можливостей стимулювання доступної іпотеки з боку держави.

У банку зазначили, що даний меморандум передбачає, що ПриватБанк зможе виступати як первинним іпотечним кредитором з надання довгострокових іпотечних кредитів, так і уповноваженим агентом ДІУ при забезпеченні громадян житлом.

Зі свого боку, Держіпотечна установа сприятиме залученню фінансування на внутрішньому і зовнішньому фінансових ринках шляхом випуску цінних паперів ДІУ, в тому числі з додатковим забезпеченням у вигляді держгарантій і спільних програм по іпотечному кредитуванню та лізингу житла.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua