Мінінформполітики оприлюднило перелік сайтів, рекомендованих для заборони в Україні


Мінінформполітики оприлюднило перелік сайтів, рекомендованих для заборони в Україні

Міністерство інформаційної політики передало СБУ список сайтів, які пропонується заборонити на території України. Відповідний список оприлюднений на сайті відомства.

Всього пропонується заборонити 20 сайтів, в тому числі сайти “Російська весна”, News-Front, “Новоросія”, “Новинне агентство Харкова”, “Антифашист”, “Антимайдан”, “Луганський інформаційний центр”, Novorossiya Today, “Політнавігатор” і інші інформаційні ресурси, які підтримують бойовиків і пропагують сепаратизм в Україні.

Згідно з висновками експертів Мінінформполітики, інформація, розміщена на зазначених сайтах, розпалює міжнаціональну та міжетнічну ворожнечу, містить заклики до повалення конституційного ладу і посягання на порушення територіальної цілісності України.

Довідка Finance.UA:

  • Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про санкції проти окремих російських компаній, зокрема соціальних мереж “ВКонтакте” і “Одноклассники”.
  • Санкції також введені стосовно компаній “Мейл.ру”, “Яндекс” і їхніх сервісів.
  • Доступ до всіх сервісів “Яндексу” і Mail.ru заборонений на три роки.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Мінінформполітики оприлюднило перелік сайтів, рекомендованих для заборони в Україні» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua