Нацрада реформ запропонувала поправки до пенсійної реформи Кабміну (інфографіка)


Нацрада реформ запропонувала поправки до пенсійної реформи Кабміну (інфографіка)

Національна рада реформ підтримала урядовий закон пенсійної реформи, але запропонувала свої поправки. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

“Висловлюються різні думки. Але врешті-решт Національна рада реформ підтримала урядовий законопроект пенсійної реформи. При цьому були зроблені деякі пропозиції, які будуть розглянуті на засіданні уряду. У разі їх прийняття, законопроект в новому вигляді в остаточній редакції надійде до Верховної Раду”, – сказав Рева.

Він також уточнив, що пропозиції Нацради не змінюють суть законопроекту.

“Хочу послатися на прем’єр-міністра: він сьогодні говорив, що протягом дня-двох ці поправки будуть прийняті і законопроект передадуть до Верховної Ради України. Базові позиції закону залишаються незмінними. Всі пропоновані зміни носять характер уточнення окремих позицій законопроекту, але суті вони не стосуються – вони не змінять базових принципів законопроекту”, – зазначив Рева.

Довідка Finance.UA:

  • Пенсійна реформа не підвищує пенсійного віку, але вводить вимоги до страхового стажу: для виходу на пенсію в 60 років потрібно буде мати 25 років стажу.
  • При стажі 15 – 25 років на пенсію можна буде вийти в 63 роки, менше 15 років – в 65 років. Люди, у яких немає страхового стажу, можуть претендувати на соцдопомогу при досягненні 63 років. Обсяг допомоги буде визначатися виходячи з рівня доходів сім’ї пенсіонера.
  • Також реформа скасовує призначення пенсій держслужбовцям за вислугу років і вводить єдину формулу розрахунку розміру пенсій, яка прив’язує його до обсягу внесків до Пенсійного фонду протягом життя.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Нацрада реформ запропонувала поправки до пенсійної реформи Кабміну (інфографіка)» на Finance.ua - 4.2
В Контексті Finance.ua