В уряді розповіли, як змінились запаси вугілля у порівнянні з минулим роком


В уряді розповіли, як змінились запаси вугілля у порівнянні з минулим роком

Запаси вугілля антрацитової групи в Україні на 180 тис тонн більші, ніж в минулому році.

Про це заявив міністр енергетики Ігор Насалик на Селекторній нараді, яка відбувалася під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

За словами міністра, на данний момент запаси вугілля складають 2,7 мільйона тонн. Зокрема, 2,2 млн тонн вугілля газової групи, і 0,66 млн антрацитової групи.

“У минулому році на сьогоднішній день ми мали 480 тис тонн. Тобто зараз ми маємо на 180 тис тонн більше, ніж у минулому році, не дивлячись на всі проблеми, які у нас виникали”, – заявив Насалик.

“На сьогоднішній день майже всі: і ДТЕК, і Теплокомуненерго, і Донбасенерго є законтрактованими і поставка антрацитового вугілля зростає кожен день. Єдиний, хто дещо тормозить, скажемо, завершує тендерні процедури, – це Центренерго. Але у зв’язку з поїздкою керівника центренерго до США, я думаю, питання забезпечення центренерго повністю буде вирішено”, – додав він.

Довідка Finance.UA:

  • 14 червня Кабмін вчетверте продовжив надзвичайний стан в енергетиці.
  • Запровадження надзвичайного стану зумовлено блокадою поставок вугілля з окупованих регіонів Донбасу, що унеможливлює доставку антрациту до українських АЕС, які виробляють електрику.
  • 15 лютого уряд прийняв розпорядження «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електроенергії».
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «В уряді розповіли, як змінились запаси вугілля у порівнянні з минулим роком» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua