Бернар Арно: Нова світова криза неминуча


Бернар Арно: Нова світова криза неминуча

Президент групи компаній LVMH Бернар Арно заявив про те, що занадто м’яка монетарна політика з боку провідних ЦБ світу призвела до штучного зростання вартості активів і надалі світова економіка неминуче зіткнеться з новою кризою.

Середньострокові перспективи світової економіки виглядають “по-справжньому страшними”. Про це в інтерв’ю телеканалу CNBC заявив Бернар Арно, глава LVMH (LVMH Moët Hennessy – Louis Vuitton), найбільшої у світі групи компаній з виробництва предметів розкоші.

На думку одного з найбагатших людей планети (зі статком у $ 53,7 млрд, за версією Forbes), час чергової кризи вже назрів, його не вдасться уникнути.

“У плані економічної ситуації середньострокові перспективи виглядають по-справжньому лякаюче. Я налаштований оптимістично в довгостроковому плані. Але я не думаю, що ми зможемо уникнути глобальної кризи з урахуванням того, що відбувається зараз. Процентні ставки знаходяться на дуже низькому рівні, ми бачимо гігантський обсяг ліквідності на ринках. Котирування багатьох акцій виросли до таких високих рівнів – я думаю, що пузир на ринках зростає і ця бульбашка в один день вибухне “, – заявив Арно.

За його словами, криза станеться в цьому році, в наступному або через 2-3 роки.

“Але я впевнений в тому, що це станеться, ми не зможемо уникнути кризи. За останні 10 років ми поки не зіткнулися з по-справжньому великою кризою у світовій економіці. За свою кар’єру я переконався в тому, що зазвичай кризи відбуваються частіше ніж раз в 10 років, так що будьте обережні “, – підсумував президент групи компаній LVMH.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування