В Україні пропонують ввести спеціальне маркування для молочних продуктів


В Україні пропонують ввести спеціальне маркування для молочних продуктів

Спеціальне маркування на упаковки з молочними продуктами пропонують ввести Асоціація виробників молока (АВМ) та “Всеукраїнська аграрна рада”.

Про це йдеться в розробленому ними законопроекті “Про внесення змін до Закону України “Про молоко та молочні продукти”, повідомляє прес-служба Асоціації виробників молока (АВМ).

“З ініціативи АВМ і “Всеукраїнської аграрної ради” розроблено законопроект “Про внесення змін до Закону України “Про молоко та молочні продукти” (щодо молоковмісних продуктів)”(реестр.№3043-1 від 23.09.2015), яким передбачається ввести поняття “продукт молоковмісний”, встановити особливі вимоги щодо маркування і реалізації молоковмісних продуктів, а також передбачити відповідальність за порушення цих вимог”, – зазначила віце-президент Асоціації виробників молока Анна Лавренюк.

Відповідно до законопроекту, у виробництві молочних продуктів забороняється використання жирів і білків немолочного походження, а у виробництві традиційних молочних продуктів – ще й будь-яких стабілізаторів та консервантів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування