Гройсман відхрестився від введення загального декларування доходів фізосіб


Гройсман відхрестився від введення загального декларування доходів фізосіб

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що Кабінет міністрів України не має наміру ініціювати введення загального обов’язкового декларування доходів і витрат для фізичних осіб.

“Це була постійна пропозиція в кожній резолюції для того, щоб запустити програму, систему декларування доходів. У проектах такі рішення були, ми їх не затверджували урядом, тобто фактично ця система впроваджена не буде”, – сказав В.Гройсман на брифінгу в Запоріжжі в четвер, говорячи про наявність в бюджетній резолюції на 2018-2020 роки пункту про введення загального декларування для фізосіб.

Як повідомлялося, в проекті бюджетної резолюції на 2018-2020 роки Кабмін планував визначити пріоритетом введення загального декларування доходів і витрат фізичних осіб та податкового контролю з використанням непрямих методів щодо відповідності доходів і витрат та подальше зниження податків на заробітну плату.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування