"Укравтодор" запропонував замінити 500 нерегульованих перехресть кільцевими розв'язками


"Укравтодор" запропонував замінити 500 нерегульованих перехресть кільцевими розв'язками

“Укравтодор” хоче побудувати 500 кільцевих розв’язок замість нерегульованих перехресть.

Така пропозиція міститься в плані заходів щодо боротьби зі смертністю на дорогах, який був представлений на засіданні Кабміну в середу, йдеться в повідомленні Мінінфраструктури.

Також передбачається облаштування 1000 існуючих наземних пішохідних переходів з острівцями безпеки, освітленням, якісними дорожніми знаками і розміткою. Планується споруджувати надземні і підземні переходи, будувати об’їзні дороги і створювати безпечні перехрестя, змінювати застарілі бар’єрні огорожі, інженерним шляхом ліквідувати місця концентрації ДТП.

У 2018 році на безпеку на дорогах уряд виділить 1,6 млрд грн, в 2019-му – 2,5 млрд грн. З 2020 року виділятиметься не менше 3,5 млрд грн. “Україна може і повинна скоротити рівень смертності на дорогах мінімум удвічі до 2020 року”, – підкреслив Омелян.

За даними Міністерства інфраструктури України, в минулому році на українських дорогах загинуло близько 3,5 тисяч осіб, а 33,5 тисячі були травмовані. За оцінками Світового банку, економічні збитки від ДТП становлять 1,5-2,5% ВВП України, а сукупні річні збитки оцінюються в розмірі 4,5 мільярда доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua