Найкращі студенти Школи банкіра від Конкорд банку отримали сертифікати і стажування


Ну ось і все :)

13 найкращих студентів нашої Школи банкіри Конкорд банку, що успішно здали важкий підсумковий іспит, отримали офіційні сертифікати про закінчення навчання із рук голови правління Валентина Міняйло, а у якості подарунку – улюбленця молоді, створений спеціально під безвіз і для безпроблемних мандрівок чи навчання за кордоном – картку «inJoy».

Нагадаємо, протягом 2 місяців кращі фахівці Конкорд банку розбирали зі студентами грошову реформу і очищення банківської системи, як успішно проходити співбесіду навіть в будь-якій компанії і усю структуру типового українського банку – від ризик-менеджменту до тарифного комітету, від фін.моніторінга до кредитної адміністрації, від ради з інформаційної безпеки до департаменту грошового обігу і більше 20 (!) ефективних шляхів заробітку банками грошей – від маржинального доходу до зустрічної угоди.

А вже в липні студенти почнуть стажування у стінах нашого банку по бажаним напрямам. А найкращих з кращих ви обов’язково колись зустрінете у якості досвідчених менеджерів, завітавши до нашого банку :)

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Конкорд
В Контексті Finance.ua
Опитування