Тігіпку віддають Діамантбанк - колишній заступник голови правління Ходачук


Тігіпку віддають Діамантбанк - колишній заступник голови правління Ходачук

За словами колишнього голови правління Діаманту Олега Ходачука, обсяг активів, які отримає ТАСкомбанк, дозволить в повному обсязі компенсувати всю суму вкладників до 200 тис грн (на момент введення адміністрації ця сума становила 1,240 млрд грн). При цьому в структуру заявки не ввійшли деякі великі активи: 600 млн грн готівкою, житлова нерухомість в центрі Києва, бізнес-центри, бази відпочинку, працюючі кредити та ін.

“У заявку ТАСу ці активи не увійшли або тому, що їм не дозволили отримати обсяг активів, що перевищує гарантовану суму. Або оцінка Фонду по конкретних об’єктах перевищувала аналогічну оцінку ТАСу” – зазначив Ходачук.

У Фонді гарантування інформацію поки не підтвердили. Про зацікавленість ТАСкомбанку в створенні на базі Діаманту перехідної фінустанови стало відомо на початку червня. Тоді в Фонді підкреслювали, що не зовсім згодні з первісною заявкою банку Тігіпка з приводу цієї угоди.

“Створити банк, дати йому 500 млн грн живими грошима плюс ще 500 млн грн субординованого боргу, щоб виплатити 1,2 млрд грн вкладникам – це дуже сумнівний захід. Якщо кредитори 4-ї черги ще на щось можуть розраховувати, то на сьому чергу, до якої належать юрособи, активів не вистачає” – коментував тоді ситуацію глава Фонду Костянтин Ворушилін.

Довідка Finance.UA

  • Офіційним мотивом відкликання в банку ліцензії в НБУ назвали невиконання графіка по докапіталізації.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Діамантбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua