IFC в 2017 р. планує залучити для проектів України $250 млн


IFC в 2017 р. планує залучити для проектів України $250 млн

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), член групи Світового банку, в 2017 році планує залучити для проектів в Україні близько $250 млн, що істотно перевищує показник 2016 року, повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” Джейсон Пеллмар (Jason Pellmar), який з 1 червня 2017 року був призначений керівником регіонального офісу IFC в Білорусі й Україні.

“У червні і за наступні два-три місяці ми розраховуємо, що зможемо інвестувати і мобілізувати фінансування в розмірі близько $150 млн на підтримку нових проектів і нових клієнтів. Я думаю, що в цілому по 2017 календарному році ми вийдемо приблизно на $250 млн”, – сказав він в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Д.Пеллмар зазначив, що Україна – важлива країна для IFC в регіоні, зараз її економіка починає відновлюватися і з’являється більше проектів, які б корпорація хотіла підтримати, бо вони важливі для довгострокового зростання і розвитку країни. Як приклад він навів підписану в березні цього року угоду про надання $37 млн зерновому терміналу MV Cargo, що будується.

За його словами, обсяги і особливості проектів IFC, як правило, залежать від попиту на ринку, тому в попередні кілька років корпорація була зосереджена на підтримці існуючих клієнтів, наприклад, була продовжена часткова кредитна гарантія для Райффайзен банку Аваль та Bayer, надані лінії на поповнення оборотного капіталу “Астарті” і “Ниві Переяславщини”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua