Дельта Банк повернув собі нерухомість в Одесі


Дельта Банк повернув собі нерухомість в Одесі

Дельта Банк повернув у свою власність цілісний майновий комплекс – кафе «Ольвія» в Одесі по вул. Мечникова, 55-б.

Про це свідчить рішення Одеського окружного адміністративного суду у справі №815/6306/16, яке набрало чинності.

Фонд гарантування вкладів повідомляє, що зазначена нерухомість складалася на балансі банку. Однак, при проведенні чергової перевірки в листопаді 2016 року з’ясувалося, що за даними Державного реєстру прав на нерухоме майно банк вже не є власником цього приміщення.

При цьому Дельта Банк ніяких дій з відчуження цих об’єктів нерухомості не здійснював.

Як вдалося з’ясувати, 12 вересня 2016 року співробітником Одеського філіалу Державного підприємства «Державний інститут судових економіко-правових і технічних досліджень» Олександром Кравцем, на підставі постанови Приморського районного суду Одеси у справі №2-517/06 від 25.05. 2006 року було зроблено в Державному реєстрі прав на нерухоме майно запис про право власності №16356140. Згідно з ним, новим власником зазначеного цілісного майнового комплексу став Степан Камінь, а право власності банку на свою нерухомість було незаконно припинено.

На запит Дельта Банку Приморський районний суд Одеси повідомив, що відповідна цивільна справа в суд не надходила, не реєструвалася і не розглядалася, а постанова про визнання за зазначеною фізичною особою права власності на згадуваний об’єкт нерухомості не виносилась.

Фонд зазначає, що Одеським окружним адміністративним судом задоволено позов банку в повному обсязі, визнано протиправним та скасовано рішення державного реєстратора щодо перереєстрації права власності на нерухоме майно.

Таким чином, нерухоме майно було повернуто у власність банку і буде продано в рамках його ліквідації, а виручені кошти будуть спрямовані на задоволення вимог кредиторів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua