Зміни до Умов функціонування Поточних і Карткових рахунків та здійснення операцій за цими Рахунками з 30.06.2017р. ПАТ "БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ»


Зміни до Умов функціонування Поточних і Карткових рахунків та здійснення операцій за цими Рахунками з 30.06.2017р. ПАТ "БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ»

Просимо звернути увагу, що з 30 червня 2017 року набувають чинність зміни до Умов функціонування Поточних і Карткових рахунків та здійснення операцій за цими Рахунками Правил надання банківських послуг на умовах комплексного банківського обслуговування для клієнтів – фізичних осіб у ПАТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ».

Зміни відбудуться в частині:

  • п. 3.26 (зменшено розмір добового базового ліміту з 1 000 грн. до 100 грн. на операції в мережі Інтернет);
  • п. 3.34.3 (умови зміни тарифного плану співробітників ЗКП при їх звільненні);
  • п. 3.36 (введення нового продукту «Прибутковий гаманець» та припинення продажу продукту Картка «Заощадження» новим Клієнтам).

Докладніше ознайомитися зі змінами до Умов функціонування Поточних і Карткових рахунків та здійснення операцій за цими Рахунками Правил надання банківських послуг на умовах комплексного банківського обслуговування для клієнтів – фізичних осіб у ПАТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» Ви можете за посиланням.

За наявності додаткових питань, будь ласка, звертайтесь до працівників відділень ПАТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування