Український паспорт значно піднявся у світовому рейтингу впливовості


Український паспорт значно піднявся у світовому рейтингу впливовості

На першому місці розташувалися паспорти Німеччини і Сінгапуру.

З моменту введення безвізового режиму паспорт України посів 30 місце в глобальному рейтингу впливовості. Про це йдеться у підсумках рейтингу Global Passport Power Rank 2017, який склала канадська консалтингова компанія Arton Capital.

Як зазначається, з українським паспортом можна їздити без віз до 119 країн світу. Також на 30 місці розташувалася Гренада. Так, на першому місці в рейтингу зараз перебувають паспорти Німеччини і Сінгапуру, які дають безвізовий в’їзд в 159 країн.

Нагадаємо, станом на січень цього року громадяни України могли їздити без віз до 87 країн світу, і за цим показником український паспорт був на 46 місці.

Довідка Finance.UA

  • 11 червня набула чинності візова лібералізація для громадян України при короткотермінових подорожах українських громадян до країн ЄС і «шенгену».
  • Безвізовий режим стосується всіх держав-членів Європейського союзу, крім Великої Британії й Ірландії, а також країн «шенгенської зони» поза меж ЄС. Цей режим наразі не стосується так званих «заморських володінь» Нідерландів і Франції.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування