Blackstone залучила рекордні 7,8 млрд євро інвестицій в нерухомість у Європі


Blackstone залучила рекордні 7,8 млрд євро інвестицій в нерухомість у Європі

Інвесткомпанія Blackstone Group LP залучила 7,8 млрд євро в фонд, який займеться придбанням активів у сфері комерційної нерухомості в Європі.

Залучений обсяг коштів є рекордним для подібного фонду, пише газета The Wall Street Journal.

Фонд сфокусується на ризикованих операціях, в тому числі на купівлі нерухомості, що вимагає ремонту або зміни позиціонування на ринку, відзначають в Blackstone.

З урахуванням того, що Blackstone зазвичай використовує 70%-ний кредитний важіль при купівлі нерухомості, інвестиції фонду можуть досягти 24 млрд євро, зазначають експерти.

Загалом Blackstone управляє активами на суму $368 млрд, в тому числі нерухомістю вартістю $102 млрд.

Blackstone залишалася ключовим гравцем на європейському ринку нерухомості в періоди політичної та фінансової нестабільності. Інвесткомпанія продовжувала купувати нерухомість в умовах Brexit і боргової кризи в єврозоні, коли ціни на комерційні об’єкти знижувалися.

Компанія була впевнена, що отримає “належну компенсацію” за прийняті ризики, оскільки ціни на нерухомість відображали складні обставини, заявив керівник операцій Blackstone в сфері нерухомості Джонатан Грей.

Раніше в цьому місяці Blackstone оголосила про купівлю за 1,76 млрд євро фінської компанії Sponda Oyj, що володіє офісною нерухомістю і торговими центрами в Фінляндії. Сума угоди з урахуванням боргу Sponda склала 3,8 млрд євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування