Ще один банк планує припинити банківську діяльність


Ще один банк планує припинити банківську діяльність

Акціонери банку “Новий” (Дніпро) розглянуть питання про припинення банківської діяльності на позачергових зборах акціонерів 26 червня цього року.

“Припинити здійснення банківської діяльності ПАТ АКБ “Новий” у порядку, визначеному ст. 2 закону “Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків”, без припинення після відкликання банківської ліцензії діяльності відповідно до ліцензії на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку (діяльності з торгівлі цінними паперами – брокерської діяльності)”, – йдеться в проекті рішення.

Згідно з даними на сайті банку, датованими 1 січня 2017 року, його найбільшим акціонером є ДП “Конструкторське бюро “Південне” ім. М. К. Янгеля” – 18,3297%, сім фізосіб прямо або опосередковано володіють пакетами по 9,88%-9,99%.

Чистий збиток банку за перший квартал 2017 року склав 11,82 млн грн.

За даними НБУ, банк “Новий” на 1 квітня 2017 року за розміром активів (770,59 млн грн) займав 58-е місце з 90 банків, що працювали на той момент, зі статутним капіталом 150 млн грн, власним капіталом – 36,7 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua