0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Уряд хоче перерозподілити 15 мільярдів на пільги та субсидії


Уряд хоче перерозподілити 15 мільярдів на пільги та субсидії

Уряд пропонуватиме виділити 15 мільярдів гривень на пільги й субсидії для підприємств, які надають комунальні послуги населенню.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час години запитань до уряду, коментуючи запитання про заборгованість перед бюджетом за субсидіями і послугами ЖКГ.

“Чому сьогодні ми вираховуємо цифру, яку маємо закрити за результатом опалювального сезону? Тому що зараз робиться перерахунок. Ми вже розуміємо цифру”, – сказав прем’єр.

“І хочу вас запевнити в тому, що уряд у цьому місяці – і буду просити підтримки парламенту – внесе пропозицію щодо перерозподілу 15 мільярдів гривень на пільги й субсидії для всіх підприємств для паливно-енергетичного комплексу – я маю на увазі теплокомуненерго і всіх інших, які надають комунальні послуги”, – повідомив він.

“100% буде проведено всі розрахунки, всі кошти передбачені – потрібно рішення парламенту. У червні ми це питання з вами вирішимо”, – заявив Гройсман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування