Київрада розширила перелік неоподатковуваних об'єктів


Київрада розширила перелік неоподатковуваних об'єктів

Київська міська рада (Київрада) розширила перелік об’єктів, які не є об’єктами оподаткування, повідомляє її прес-служба.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення на пленарному засіданні в четвер підтримали 82 депутати Київради.

Відповідно до прийнятого рішення, від оподаткування звільнена нежитлова нерухомість державних і комунальних дитячих санаторно-курортних установ, закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

Крім того, об’єктом оподаткування не є нежитлова нерухомість державних і комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів олімпійської підготовки (в тому числі неприбуткових), шкіл вищої спортивної майстерності, центрів фізичного здоров’я населення і центрів розвитку фізичної культури і спорту інвалідів.

Також в числі неоподатковуваних об’єктів – нежитлова нерухомість баз олімпійської та паралімпійської підготовки, житло багатодітних або прийомних сімей, в яких виховуються п’ятеро і більше дітей.

“Відповідним рішенням унормовано питання сплати податку на земельні ділянки національних і державних дендрологічних парків наукових установ, уточнено застосування права пільги на земельну ділянку для фізичних осіб і розширено коло юридичних осіб, які звільняються від сплати земельного податку”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, прийнятим рішенням змінено порядок обчислення плати за землю в частині нарахування земельного податку та переходу права власності на земельну ділянку; внесено зміни до положення про транспортний податок в частині визначення вартості об’єкта оподаткування виходячи з марки автомобіля, моделі, року випуску, об’єму двигуна, виду пального.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика Нерухомість
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування