Який відсоток українців хоче покинути країну через відсутність перспектив (опитування)


Який відсоток українців хоче покинути країну через відсутність перспектив (опитування)

Дві третини українців (66%) не мають наміру залишати країну, свідчать дані опитування Центру Разумкова.

Відповідаючи на питання щодо намірів виїхати з України в зв’язку з відсутністю в країні перспектив, 12% відповіли, що мають намір виїхати на тимчасове працевлаштування і повернутися, коли ситуація в країні покращиться, 6% – що мають намір виїхати на постійне проживання за кордон, навіть якщо не вдасться працевлаштуватися за фахом, а 5% – що мають намір виїхати, але це не пов’язано з відсутністю перспектив.

Чим вищий освітній рівень респондентів, тим вища частка тих, хто має намір виїхати на тимчасове працевлаштування і повернутися, коли ситуація в країні покращиться (їх частка зростає від 7% серед тих, хто має середню або неповну середню освіту, до 15% серед тих, хто має вищу освіту).

Як показують результати дослідження, наміри виїхати з країни практично не залежать від прогнозу економічного становища країни в найближчому майбутньому. Якщо серед тих, хто вважає, що економічне становище в Україні в найближчі 2-3 роки зміниться на краще, не мають наміру виїжджати з України 68%, то серед тих, хто вважає, що воно зміниться на гірше – стільки ж (68%).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 21 по 26 квітня 2017 року 2018 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua