0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Україні з'явився перший кооперативний елеватор


В Україні з'явився перший кооперативний елеватор

Відкриття першого в країні кооперативного елеватора в Дніпропетровській області допоможе малим та середнім виробниками розвинути свій бізнес і поліпшити економічне становище на сільських територіях, – вважає заступник міністра аграрної політики і продовольства Олена Ковальова, передає прес-служба міністерства.

«Об’єднання малих і середніх фермерів у кооперативи значно посилює їхню здатність розвивати свій бізнес і нарощувати прибуток. Відкриття першого кооперативного елеватора стало черговим прикладом такого ефективного об’єднання, яке має поширюватися на всю територію України», – сказала Ковальова на відкритті елеватора, запущеного з метою поширення досвіду ефективної моделі сільгоспкооперацію.

Як уточнюють в Мінагрополітики, ТОВ «Перший кооперативний елеватор» заснований сільськогосподарським кооперативом «Зерновий» в рамках реалізації «Проекту розвитку зерносховищ і сільськогосподарських кооперативів в Україні» (Канадського кооперативного зернового проекту). В кооператив об’єдналися понад 50 невеликих фермерів Дніпропетровщини, земельний банк яких складає близько 25 тисяч гектарів. Кілька фермерів скористалися підтримкою Фонду фермерських господарств для участі в даному проекті.

У міністерстві розраховують: в цілому передбачається, що члени кооперативу будуть безкоштовно користуватися елеватором за умови, що протягом найближчих 5 років самостійно побудують другу чергу зерносховища.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Мінагрополітики
В Контексті Finance.ua
Опитування