В Україні з'явився перший кооперативний елеватор


В Україні з'явився перший кооперативний елеватор

Відкриття першого в країні кооперативного елеватора в Дніпропетровській області допоможе малим та середнім виробниками розвинути свій бізнес і поліпшити економічне становище на сільських територіях, – вважає заступник міністра аграрної політики і продовольства Олена Ковальова, передає прес-служба міністерства.

«Об’єднання малих і середніх фермерів у кооперативи значно посилює їхню здатність розвивати свій бізнес і нарощувати прибуток. Відкриття першого кооперативного елеватора стало черговим прикладом такого ефективного об’єднання, яке має поширюватися на всю територію України», – сказала Ковальова на відкритті елеватора, запущеного з метою поширення досвіду ефективної моделі сільгоспкооперацію.

Як уточнюють в Мінагрополітики, ТОВ «Перший кооперативний елеватор» заснований сільськогосподарським кооперативом «Зерновий» в рамках реалізації «Проекту розвитку зерносховищ і сільськогосподарських кооперативів в Україні» (Канадського кооперативного зернового проекту). В кооператив об’єдналися понад 50 невеликих фермерів Дніпропетровщини, земельний банк яких складає близько 25 тисяч гектарів. Кілька фермерів скористалися підтримкою Фонду фермерських господарств для участі в даному проекті.

У міністерстві розраховують: в цілому передбачається, що члени кооперативу будуть безкоштовно користуватися елеватором за умови, що протягом найближчих 5 років самостійно побудують другу чергу зерносховища.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua