Фіскали розраховують на надходження до 303 млрд грн


Фіскали розраховують на надходження до 303 млрд грн

Індикативні показники доходів державного бюджету України, встановлені фіскальною службою на січень-травень 2017 року в розмірі 287,9 мільярда гривень, будуть суттєво перевиконані, — повідомив в. о. голови ДФС Мирослав Продан.

За його словами, фактичні надходження до бюджетів усіх рівнів у січні-травні поточного року очікуються на рівні майже 303 млрд грн, що на 65 млрд грн, або майже на 28% більше, ніж за відповідний період минулого року.

«Тільки з травня ми плануємо збільшити збір більш ніж 28%, або на 14 млрд грн по відношенню до торішнього показника. За нашими прогнозами, до держбюджету в цьому місяці буде перераховано 64,1 млрд грн», — цитує Продана прес-служба відомства.

Глава ДФС також відзначив позитивну динаміку з податку на прибуток, що нібито свідчить про зростання економіки. Зокрема, в I кварталі цього року платники задекларували рекордну для України суму податку – 20,2 млрд грн, що майже в півтора рази більше, ніж результати декларування січня-березня 2016 р.

У ДФС також відзначають, що зростання надходжень в порівнянні з минулим роком фіксується і по податку на додану вартість. Нарахування ПДВ у квітні зросли на 1,6 млрд грн в порівнянні з торішнім показником і склали 13,8 млрд грн. У травні рівень нарахування податку склав 12,6 млрд грн, що більш ніж на 1 млрд грн більше, ніж у квітні 2016 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
Рейтинг популярності матеріалу «Фіскали розраховують на надходження до 303 млрд грн» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua