Єврокомісія запропонувала створити аналог МВФ і Мінфін єврозони


Єврокомісія запропонувала створити аналог МВФ і Мінфін єврозони

Єврокомісія виступила з пропозицією створити європейський аналог Міжнародного валютного фонду, а також єдине міністерство фінансів єврозони.

Ці та низка інших пропозицій були опубліковані в так званій “доповіді до міркувань щодо поглиблення економічного і монетарного союзу”.

Створення низки нових наднаціональних структур в Європі, на думку представників Єврокомісії, “допоможе завершити формування економічного та монетарного союзу до 2025 р.”. Як наголошується, створення Європейського монетарного фонду пропонується з метою підвищити автономність “від інших міжнародних інституцій”.

“Ідея Європейського монетарного фонду також обговорюється. Мета створення такого фонду – надати єврозоні більше автономії від інших міжнародних інституцій у питаннях фінансової стабільності. Членам єврозони надалі доведеться обговорити це питання більш детально і прийняти рішення про те, якими будуть можливі цілі, структура і фінансування фонду. Європейський монетарний фонд міг би бути створений на основі Європейського механізму стабільності, який вже став інструментом для вирішення потенційних криз в зоні євро”, – йдеться у тексті доповіді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua