Mail.Ru закриває свої підрозділи в Україні


Mail.Ru закриває свої підрозділи в Україні

Український підрозділ Mail.Ru буде закрито, а його працівникам запропонують продовжити роботу в російських офісах компанії.

Про це заявив в інтерв’ю «Комерсанту» генеральний директор Mail.Ru Борис Добродєєв.

При цьому Добродєєв підкреслив, що український бізнес не зробив істотного внеску у виручку компанії, тому в Mail.Ru не очікують негативного впливу обмежувальних заходів на фінансові показники.

«Це вдарить насамперед по українських користувачах, які позбудуться своїх улюблених комунікаційних сервісів. Сервіси Mail.Ru Group на території України були провідними у своїх категоріях. Це безпрецедентний крок.

Безумовно, ми будемо робити все, щоб якось компенсувати цю втрату і допомогти українським користувачам продовжувати залишатися в контакті зі своїми друзями», – заявив Добродєєв.

Гендиректор Mail.Ru Group додав, що українській команді проектів компанії вже запропонована робота в російських офісах.

«Наявність представництва на ринку втрачає сенс з урахуванням тих санкцій, які ввела Україна проти нас. Скажу лише, що це досить компактні структури»,- пояснив Добродєєв.

Нагадаємо, що раніше в Mail.Ru Group назвали рішення про обмеження роботи в Україні “політично мотивованим і заявили, що перед співробітниками, партнерами і клієнтами на території України всі зобов’язання будуть виконувати в повному обсязі.

Довідка Finance.UA

  • Петро Порошенко 15 травня ввів в дію рішення РНБО про санкції проти соціальних мереж “ВКонтакте” і “Одноклассники”, санкції також діють по відношенню до “Мейл.ру”, “Яндекс” і їніх сервісів.
  • Доступ до всіх сервісів “Яндекса” і Mail.ru заборонений на три роки.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua