Президент Європарламенту назвав три головні проблеми ЄС


Президент Європарламенту назвав три головні проблеми ЄС

Президент Європейського парламенту Антоніо Таяні (Antonio Tajani) назвав три головні проблеми, що стоять перед Європейським союзом.

Такими він вважає проблему захисту європейців від тероризму, вирішення проблем імміграції та безробіття, особливо серед молоді. “Якщо вирішити ці три проблеми, то ми виконаємо свої зобов’язання, і здоров’я Європи значно покращиться”, – сказав президент Європарламенту на прес-конференції у вівторок в Талліні.

Нещодавні вибори в Іспанії, Австрії, Нідерландах, Франції та Німеччині показали, що більшість європейців, як і раніше, бажають залишатися членами Європейського союзу, зазначив він.

“Але є і незадоволеність, що не можна недовраховувати”, – визнав глава Європарламенту. “Ми повинні поліпшити все, що йде недобре”, – підкреслив А.Таяні.

Він висловився за розвиток співпраці з США. Нещодавній візит президента Дональда Трампа в Європу показав, що “США є нашими союзниками”.

“Позиція президента Трампа була позитивною, і було позитивним його бажання підтвердити важливість відносин з Європейським союзом. У нас є розбіжність в інших сферах, але ми повинні продовжити співпрацю з США які є нашим найважливішим союзником і партнером”, – вважає А.Таяні.

“Ми дві сторони однієї медалі, у нас повинна бути політична воля стояти на своїх ногах. Ми повинні продовжити цифрову революцію, займатися оборонною політикою, питаннями зміни клімату, вміти співпрацювати з нашими партнерами”, – сказав він.

А.Таяні і представники політичних груп Європарламенту перебувають в Естонії у зв’язку головуванням балтійської республіки в Раді Європейського союзу в другій половині року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua